Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Nesouhlasím
Formy cvičení s dětmi:
1) SOUKROMÉ LEKCE
2) HROMADNÁ TŘÍDA
3) NOC SE SEBEOBRANOU

AKTUÁLNÍ TERMÍNY K REZERVACI JSOU NA ODKAZU NÍŽE REZERVUJTE ZDE

Trénink hrou...


Pro děti od 6-7let (nazýváme je u nás JUNIOŘI a výjimečně lze zařadit děti i mladší) máme vytvořen speciální tréninkový program, který je odlišný od sebeobrany pro dospělé. Děti od 13-15let,již mohou cvičit sebeobranu pro dospělé. Cvičíme formou soukromých lekcí, nebo hromadných pravidelných lekcí - říkáme tomu třída a v neposlední řadě pořádáme noc se sebeobranou - tedy dvoudenní akci s jezením pizzy,promítáním filmu, přespáním v tělocvičně a tréninky! Volba, zda chcete aby dítě cvičilo mezi 11 dalšími při hromadných lekcích, nebo pouze s trenérem, zůstává na Vašem uvážení. Rozdíl je znatelný a to především daleko rychlejším postupem v naučených dovednostech a osobním přístupu při soukromých lekcích, avšak ve vyšší ceně.

Snažíme se dětem zachovat jejich dětství a neučíme je agresi jako je tomu u dospělých. Formou různých pro děti zábavných her, překážkových drah, povídání si s dětmi o možných problémech, různých soutěžích mezi dětmi, správnou rozcvičkou...se je snažíme připravit na možný útok (šikana, napadení, krádež, únos) a děti tak získávají podvědomě a tedy i automaticky správné návyky obrany proti těmto jevům. Děti se učí toleranci k ostatním , jsou vedeny, aby si navzájem pomáhaly, ne si ubližovaly. Obsahem juniorského programu je i strohý základ první pomoci, děti jsou tedy schopny v krizových situacích přivolat pomoc a případně osobně pomoci kamarádovi i rodičům. Naučíme je znát tísňové linky policie, hasičů, záchranné služby. Pokud mají chytrý telefon, naučíme je ovládat aplikaci záchranka, která podle GPS pozice mobilu přivolá záchranáře i pokud dítě neví, kde se nachází.

Hlavní specifika programu JUNIOR DEFENSE (obrana dětí)

  • velmi specifický přístup (omezený počet dětí na kurzech)
  • nerozvíjíme a nepodporujeme agresivitu u dětí (děti se učí pomáhat si, ne ubližovat)
  • trénink probíhá formou různých her, překážkových drah, cvičení
  • trénink vede trenér, který je zároveň zdravotník první pomoci
  • trenér úzce spolupracuje s rodiči (přímá komunikace, vyhodnocení)
  • pro děti je zajištěno teplo, světlo, tekutiny, šatna, pomůcky, WC
  • děti učíme přivolat i poskytnout sobě i svým kamarádům první pomoc
  • děti budou tréninkem fyzicky zdatnější, mrštnější, rychlejší, obezřetnější, méně bojáclivé
  • V tělocvičně...