Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Nesouhlasím

- Petr Čapka - Hana Reifová - Miroslav Máčal - Iva Jirotová


Iva Jirotová
Dětský asistent Školy bojových umění a sebeobrany Břeclav, z.s.
Group leader dětské skupiny KRAV MAGA

Dosažený LEVEL-3 ★★★ (junior defense do 15let)
Dosažený LEVEL-2 ★★ (dospělí)


Kurzy děti
►Absolvent kurzu sebeobrany - level 1 (ŠBÚASB)
►Absolvent kurzu sebeobrany - level 2 (ŠBÚASB)
►Absolvent kurzu sebeobrany - level 3 (ŠBÚASB)

Kurzy dospělí
►Absolvent kurzu sebeobrany - level 1 (ŠBÚASB)
►Aktuální účastník kurzu sebeobrany dospělí- level 2 (ŠBÚASB)


Kdo je dětský asistent?
Dětský asistent nemá možnost vést trénink, ani se aktivně podílet na tvorbě plánů výuky a podobné stěžejní kroky, které náleží opravdu pouze dospělým kvalifikovaným instruktorům. Stejně tak dětský asistent nikdy nemůže vést sám výuku a už vůbec ne zodpovídat za svěřené osoby. Dětský asistent pomáhá při výuce trenérovi, může vést pod přímým dohledem rozcvičku, pomáhá svolat děti, uklidit prostor, přinést vybavení a pomůcky, čistit pomůcky apod. Je dalším přidaným komunikačním bodem mezi dětmi (svými vrstevníky) a trenéry. Je to zástupce skupiny dětí.


Facebooková stránka

Iva ...

již v minulosti před příchodem do naší školy navštěvovala dnes již zrušenou Krav Magu Counter attack v Břeclavi. K nám přišla v únoru 2020 a od té doby se pravidelně účastní výuky včetně všech přípravných hodin a zkoušek. Za své působení získala doposud zelený pás a je jakýmsi dětským team leadrem, který pomahá při výuce dětí, rozcvičce, ale především pomáhá lépe svým vrstevníkům pochopit některé techniky, které sama dokonale ovládá. Pochopitelně sama dále navštěvuje tréninky v roli studenta a snaží se naučit co nejvíce nových dovedností.