Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Nesouhlasím

KURZY URČENÉ DÍVKÁM,ČI ŽENÁM

KURZ OBRANY PEPŘOVÝM SPREJEM

Tato malá a poměrně levná věcička, kterou můžete nosit za pasem, nebo schovat do batohu, může útočníkovi zcela překazit jeho snahu o vaše napadení, nebo mu ji minimálně hodně ztížit. Pepřový sprej není určený pouze pro ženy, výhodu tohoto spreje poznáte v momentě, kdy se bráníte fyzicky většímu útočníkovi, než jste vy, nebo osobě, která je ozbrojená, případně trénovaná. Sprej zvládne zastavit útok i skupiny osob a dobře poslouží i proti agresivním zvířatům.

KAŽDOROČNÍ SEMINÁŘ K MDŽ

Seminář je určen všem ženám a dívkám od 14let jako poděkování za to, že jsou a že je máme :). Cílem je osvojit si základní obranné dovednosti, ukázat si, co to je a jak funguje pepřový sprej, na koho a na co si dát pozor a v neposlední řadě, se dívky a ženy naučí základní postoj, obranné reakce a údery. Cílem je ryze praktický nácvik technik v poměrně malém časovém pásmu s dosažením pokud možno co nejvíce naučených praktických věcí.

MINIKURZ SEBEOBRANY PRO ŽENY

Kurz je koncipován pro úplné laiky v oblasti bojových sportů a umění a je tak vhodný pro úplné nováčky. Není třeba se ničeho obávat. Výuka probíhá spíše v rodinné atmosféře a vše je důkladně vysvětleno a ukázáno. Techniky si pak následně dvojice zkouší mezi sebou a trenérem oblečeným v ochranném obleku - výstroji. Na kurzu se bude jak povídat, tak cvičit. Na tento kurz mají pánové zákaz vstupu :)

HROMADNÉ KURZY DOSPĚLÝCH

Ženy mohou přijít na kterýkoliv trénink pro dospělé, který pořádáme každý čtvrtek od 18:00-19:00 a můžou se zapojit do nového, nebo již probíhajícího kurzu. V dospělých nerozdělujeme účastníky na muže a ženy a cvičí všichni společně. Obsahem jsou techniky Krav Maga a další přidružené bojové systémy a sporty.

SOUKROMÉ LEKCE

V nabídce máme obrovské množství kurzů, ze kterých si vybere opravdu každý. Pokud Však máte jiný specifický požadavek, jsme ochotni Vám vyjít vstříc a dokonce nabízíme možnost, uspořádání takového cvičení u Vás doma. Soukromé lekce, včetně dojezdu, jsou vždy předem domlouvány a záleží na dohodě obou stran.

ZKOUŠKA ZE SEBEOBRANY

Cvičení rozdělujeme na technické stupně. Tyto stupně, se vyznačují jednak písmenným označením "L" = LEVEL/stupeň (L1,L2 apod.), ale i různými barvami pásků (žlutá, oranžová apod.). Cvičící se může po absolvovaném kurzu, přihlásit na přezkoušení svých vědomostí a dovedností. Jak zkouška probíhá, co obsahují jednotlivé levely, jaké jsou minimální požadavky na připuštění ke zkoušce a na její úspěšné splnění, je předmětem zkušebních řádů školy.