Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Nesouhlasím
Electric shock knife / elektrický nůž

Jsme velmi rádi, že Vám můžeme jako jedni z mála v ČR nabídnout jedinečnou možnost, jak se opravdu naučit bránit proti noži. Jak to uděláme? Ve většině případů, se nacvičuje sebeobrana s noži gumovými, nebo plastovými,či dřevěnými. Pokud jste ale zasaženi takovými noži "nestane se Vám nic". Často tak dochází k otupění a ztrátě respektu z nože, použitém při Vašem napadení.

Pokud však Vaše technika selže proti elektrickému noži, počítejte s tím, že budete v šoku, budete cítit bolest a na krátkou chvíli bude zasažená končetina vyřazena z boje a pohybu. Zbystří se Vám smysly, zvýší se rychlost technik, nebo Vás dokonce hrozba druhého zásahu donutí utéci, či vytáhnout obranný prostředek. To je naprosto ideální imitace bodno-řezného zranění v reálných podmínkách. Pocit nejistoty, strachu a případné bolesti ze zásahu, činí elektrický nůž velmi reálný. Zjistíte, že 90% technik, které jste se učili v minulosti (v karate, nebo jste je viděli ve filmu), prostě nefungují, "není na ně totiž čas". Zbylých 10% jsou ty nejzákladnější a nejúčinější techniky, včetně vytažení obušku, nebo spreje, příp. útěk (pokud utéci lze).