Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Nesouhlasím

Čím se lišíme..

Nemáme konkurenci, neboť cvičíme pro zábavu, ne pro peníze!. Většina nákladů doslova "zmizí" za školení trenérů, nákup pomůcek, zajištění tělocvičny, nákup nápojů. Jsme jedna z mála škol, která přežila všechny krize, pandemie a podobné problémy. Přesto, že nás to také zasáhlo, tím, že nejsou finance našim hlavním cílem, jsme si vždy dokázali poradit.

Základem fungování a úspěchu naší školy sebeobrany, je naprosto odlišný přístup, oproti jiným školám bojových umění v okolí. Nikdy se tedy nestane, že Vás bude na cvičení mnoho, nebude na Vás čas, nebo nebudete chápat probíranou látku, či techniky. Pokud pořádáme nějaký hromadný kurz, vždy cvičíme v malém počtu osob, abychom mohli zajistit kvalitní výuku. Nikam nespěcháme, máte možnost vše důkladně procvičit, na vše se zeptat, dostanete obsáhlé vysvětlení na vše, co Vás bude zajímat. Nikdo se Vám nesměje, nikdo na Vás nevidí. Při soukromých lekcích, máte šatnu a tělocvičnu jen pro sebe.V tělocvičně se budete vždy cítit příjemně a klidně. Pomohou k tomu také nápoje, které máte v rámci tréninku zdarma. Trenér Vám rád připraví před tréninkem kávu, čaj, iontový nápoj, šumivý vitamín, nebo můžete za mírný poplatek zakousnout něco pro doplnění energie. Samozřejmostí je sociální zázemí, jako wc, sprcha, bar, šatna, uzamykatelná skřínka, botník.

Na místě je také možno posedět a prodiskutovat dané tréninkové jednotky v křesle. Od trenéra budete dostávat průběžně zpětnou vazbu s případnými návrhy jakou cestou se vydat (co zlepšit, na co se zaměřit). K dispozici pro Vás také máme k nákupu různé bandáže, chrániče, spreje, to vše ihned, v rámci každého tréninku na místě.